Biznesowy look – wzmocnij go dzięki odpowiedniej biżuterii

Biznesowy look to bez wątpienia jeden z najbardziej wyrazistych trendów w modzie ostatnich lat. Zajmujemy coraz wyższe stanowiska, jesteśmy szefowymi, kluczowymi klientkami, niezależnymi specjalistkami. Odczarowałyśmy przy tym krzywdzący osąd na temat stylu biurowego. Prezentowany przez nas jest seksowny, doskonały jakościowo. Wyzwaniem pozostaje jednak dbałość o własny indywidualizm.

LARU_blog_08_biznes_foto_01

Mamy dla Was podpowiedź - idźcie w stronę wyboru odpowiedniej biżuterii. Oto 4 bardzo ciekawe zestawienia i pomysły stylizacyjne.

Czarna bluzka koszulowa, beżowe spodnie i pierścionek z granatem

To fantastyczne połączenie klasy, elegancji i świadomości. Granat wciąż nie jest standardowym wyborem wśród kamieni szlachetnych, dlatego z pewnością pozwoli Wam się wyróżnić. Jego rubinowy kolor świetnie pasuje do ciemniejszej karnacji oraz ciemnych ubrań.

 

 

LARU_blog_08_biznes_foto_02

Żakiet smokingowy z białą bluzką i pierścionkiem z topazem

Urzekający błękit topazu wspaniale będzie współgrać z kontrastem kolorystycznym ubrań. To połączenie jest szczególnie polecane paniom o jaśniejszej karnacji - pierścionek sprawi bowiem, że zabłyśniecie w tłumie. Sam topaz jest zresztą kamieniem liderów - idealnym dla bizneswomen.

 

 

LARU_blog_08_biznes_foto_03

Spodnie cygaretki, biała bluzka koszulowa z tasiemką i pierścionek z ametystem

Wspaniałe połączenie subtelnej, ale wyrazistej biżuterii oraz bardzo seksownego stylu biznesowego. Ametyst pasuje zarówno do cery jaśniejszej, jak i bardziej śniadej. Jego głębia bardzo przykuwa wzrok, co pozwala skupić się na kobiecie jej podwładnym lub współpracownikom.

 

 

LARU_blog_08_biznes_foto_04

Czarna princeska i wykonany z żółtego złota pierścionek z cytrynem

Idealne zestawienie dla szefowej, która nie buduje swojego autorytetu na powierzchownej sile, ale otwartości. Cytryn jest kamieniem dla osób lubiących przewodzić, jednak roztaczających wokół siebie pozytywną aurę. Jeśli dobierzesz do tego sukienkę princeskę, to masz gotowy zestaw nie tylko do biura, ale też na wieczorne wyjście - niekoniecznie biznesowe.

Choć wielu z Was może się wydawać, że biżuteria nie pasuje do biznesowego looku, to w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Oczywiście nie namawiamy Was na epatowanie luksusem, złotem, brylantami i ociekanie blaskiem od szyi aż po stopy. To byłoby mało profesjonalne.

Biznesowy ubiór pozostawia jednak ogromne pole do popisu i może być świetnym motywem do wyrażania własnej świadomości stylistycznej - i po prostu siebie - również poprzez odpowiednio dobraną biżuterię. Pamiętajcie - siła tkwi w umiarze. Czasami coś drobnego pozwala nam rozbłysnąć mocniej niż cały zestaw ozdób, szczególnie w formalnych sytuacjach.

Social Media