Dlaczego warto wybrać LARU?

LARU jest marką powstałą w 2014, oferującą wyłącznie polską biżuterię. Bazujemy na dwóch szlachetnych kruszcach ? białym i żółtym złocie. Jesteśmy producentem pierścionków z kamieniami szlachetnymi w niebanalnych formach. Wszystkie modele wychodzą spod rąk polskich rzemieślników – mistrzów sztuki złotnictwa.

Nasze modele tworzymy w oparciu o wyłącznie autorskie projekty. Staramy się, aby były nowatorskie i zarazem ponadczasowe. Oferowana przez nas biżuteria opatrzona jest ręcznie sygnowanym certyfikatem jakości i pakowana w specjalnie zaprojektowane dla naszej marki pudełko.

Stawiamy na ciekawą formę prezentacji naszych modeli oraz możliwość zakupu bez wychodzenia z domu. Zaangażowanie w promocję nowych kolekcji jest dla nas równie istotne, jak samo ich tworzenie.

Czasem najpierw rodzi się pomysł na biżuterię, w której osadzamy kamień, a czasem to właśnie piękno naturalnego kamienia szlachetnego zachwyca i staje się inspiracją do stworzenia wyjątkowego przedmiotu.

stawiamy-na-jakosc

stawiamy na jakość

LARU jest marką powstałą w 2014, oferującą wyłącznie polską biżuterię.
Naszą biżuterię wykonujemy ze złota i przepięknych, naturalnych kamieni szlachetnych.

Wszystkie modele wychodzą spod rąk polskich rzemieślników,
mistrzów sztuki złotnictwa.
unikatowy-design

unikatowy dizajn

Nasze modele tworzymy w oparciu o wyłącznie autorskie projekty.
Staramy się aby były nowatorskie i zarazem ponadczasowe.

p41
opakowanie-420x378

CERTYFIKAT I OPAKOWANIE

Oferowane przez nas niepowtarzalne modele opatrzone są ręcznie sygnowanym certyfikatem jakości. Co równie ważne, naszą biżuterię pakujemy w specjalnie zaprojektowane dla marki opakowania.

Stawiamy na ciekawą formę prezentacji naszych modeli oraz możliwość zakupu bez wychodzenia z domu. Zaangażowanie w pokazanie nowych kolekcji jest dla nas tak istotne, jak ich tworzenie.

 

 

ZOBACZ NASZE LOOKBOOKI

Czasem najpierw rodzi się pomysł na biżuterię, w której osadzamy kamień,
a czasem to właśnie kamień zachwyca i staje się inspiracją do stworzenia wyjątkowego przedmiotu.

KLUB STAŁEGO KLIENTA

Decydując się na LARU wkraczasz w nowy świat, świat LARU, w którym to Ty rozdajesz karty. My dajemy Ci pierwszą taką kartę jako potwierdzenie członkostwa. Sprawdź co zyskujesz dołączając do naszego wyjątkowego Klubu.

karta-stalego-klienta

Social Media