Kiedy warto pomyśleć o zakupie pierścionka?

               zareczyny_1081x600px_2

Pierwsze skojarzenie to oczywiście zaręczyny. Czy aby jednak to jedyny moment w życiu kobiety, kiedy na jej dłoń trafia piękna ozdoba? Oczywiście, że nie. Okazji jest wiele, czego dowodzimy w poniższym artykule.

Starannie wykonany pierścień z kamieniem to nie tylko piękna ozdoba dłoni. Założony na palec w odpowiedniej chwili zamyka w sobie wspomnienie i mnóstwo emocji, które w naszym życiu są przecież tak cenne. Od tego momentu spoglądając na piękny kamień przywołasz chwile i uczucia z nim związane: miłość, radość, dumę, ekscytację, ... .

Taka jest właśnie potęga wspomnień, które w odpowiedniej oprawie będą do Ciebie wracać i przypominać o wszystkim co ważne. Jakie więc wspomnienia warto zamknąć w kamieniu? Choć to bardzo indywidualna sprawa poniżej znajdziesz kilka sugestii:

Zaręczyny-  to tradycja, jeśli zaręczyny to i pierścionek. Nawet jeśli ukochana mówi, że nie chce, to i tak  gdy otworzy pudełko na pewno się ucieszy. Pierścionek wręczany przy tej okazji wybrance to wspaniała deklaracja uczucia. Pozostawia swój ślad zarówno na dłoni, jak również w pamięci przyszłej Panny Młodej.

Rocznica - Nie zapominajcie by świętować każdy rok i każdy kolejny jubileusz wspólnego życia. To wspaniała okazja by wspominając to, co już za nami, cieszyć się na myśl każdej następnej wspólnie przeżytej chwili. Pierścień z ametystem na rocznicę ślubu? Właśnie tak!

 

zareczyny_822x456px_2

Narodziny dziecka - pierścień wręczany z tej okazji to zwyczaj, który przywędrował do Europy z USA i zyskuje coraz większą popularność. To wspaniały moment w życiu rodziców, a przede wszystkim w życiu kobiety. Zdecydowanie wymaga szlachetnej oprawy.

Urodziny -  córka kończy 18 lat i wkracza w dorosłe życie -  warto, by wspominając ten dzień pamiętała o wsparciu najbliższych. Pierścionek ze słonecznym cytrynem przywoła jej uśmiech za każdym razem gdy na niego spojrzy.

Czy powyższe to wszystkie okazje? Oczywiście, że nie. To od Ciebie zależy, którą chwilę w życiu swoim bądź bliskiej Ci osoby zechcesz upamiętnić. Życzymy, by tych chwil w Twoim życiu było jak najwięcej!

Social Media