KOSMICZNIE DROGIE ZARĘCZYNY

zestawieni3-3-1081x600_ok

 

Ile są w stanie wydać mężczyźni, aby wyrazić swoje uczucie?

Jak pisaliśmy we wcześniejszych artykułach, zaręczyny i pierścionek to elementy tak nierozerwalnie złączone, że w dzisiejszych czasach wręcz nie wypada prosić o rękę ukochanej nie mając w zanadrzu pięknego kamienia.
Ile jednak należy przeznaczyć na ten magiczny moment? To wszystko zależy od zasobności naszego portfela. Choć to nieoficjalne, niektóre źródła sugerują, aby kwota ta nie byłą niższa niż trzykrotność pensji przyszłego Pana Młodego.
A co jeśli, kogoś stać na więcej? No cóż, to raczej nie jest problem :), górnej granicy nie ma. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami jakie kwoty potrafią wydać najbogatsi.

Które z Pań zostały obdarowane cennymi pierścionkami? Ile są warte te dowody miłości?

zestawienie-1-ok

Piękna Kate Middleton - otrzymała pierścionek, który poza wartością materialną (136 tys.$) ma wielką wartość sentymentalną, gdyż należał do księżnej Diany. Może nie jest w czołówce najdroższych pierścionków zaręczynowych, ale na pewno większość bez problemu go rozpozna. 8 karatowy szafir w otoczeniu 14 małych brylantów osadzonych w białym złocie idealnie pasuje do wizerunku Kate.

4 karatowym szmaragdem przywiezionym z Kolumbii, osadzonym w żółtym złocie w towarzystwie dwóch brylantów może pochwalić się zjawiskowa Halle Berry. Taki pierścionek, wart 200 tys. $ wręczył jej w dniu zaręczyn Olivier Martinez. Musimy przyznać, że jego wybór jest wyjątkowo piękny.

Hojnym okazał się być Brad Pitt, który to podarował swojej wybrance Angelinie Jolie 16 karatowy brylant o szlifie szmaragdowym. Popularna aktorka praktycznie nie rozstaje się z tym pięknym pierścieniem, wartym bagatela 500 tys. $.

zestawienie-2-ok

1 mln $ czy wystarczy? - na pewno można więcej!

1 mln $ - tyle trzeba zapłacić za diament wielkości 10 karatów. Na taki wydatek zdecydował się m.in. Michael Douglas oświadczając się swej pięknej wybrance Catherine Zeta-Jones.

Tyle samo postanowił wydać na tak duży diament Justin Theroux, który oświadczył się uroczej aktorce Jennifer Aniston. Wybrany przez niego pierścionek prezentuje się na dłoni Jennifer zjawiskowo.

Tej samej wielkości diament, ale w zgoła innej cenie, bo 2.5 mln $, postanowił wręczyć Nick Cannon. Po otrzymaniu drogocennego pierścionka TAK Nickowi powiedziała Mariah Carey.

 

Ceny już Was oszałamiają? To jeszcze nie koniec.

Marc Anthony zauroczony urodą i osobowością swojej wybranki Jennifer Lopez postanowił podarować jej pierścień z brylantem 8,5 karata wart 4.1 mln $.

5 mln $ wart jest jeden z największych brylantów, który ma w swoim pierścionku zaręczynowym Beyonce. 18 karatowa błyskotka została podarowana słynnej piosenkarce przez Jeya Z.

zestawienie-3-ok

Czas na cenowy kosmos!

Tym, który wydał rekordową kwotę  na pierścionek zaręczynowy jest Richard Burton. W dowód miłości i uwielbienia podarował ekscentrycznej Elizabeth Taylor 33,19 karatowy brylant wart 8.8 mln $. Aktorka wychodziła za mąż 8 -krotnie, w tym dwa razy za Richarda.

 

Przytoczone kwoty, które hojni Panowie postanowili wydać dla swych wybranek są niewyobrażalnie wysokie, ale mogli sobie na to pozwolić. Tym, którzy nie mogą zakupić bądź otrzymać tak cennych pierścionków przypominamy, że i tak najważniejsze są uczucia, którymi obdarowujemy się na co dzień. Ich nie da się wycenić :)

 

Social Media