01
02
03

Zacznijmy od początku

Rozpocznij wszystko od nowa i otwórz się na nieznane wrażenia. Najnowsza kolekcja LARU to połączenie świeżości i zmysłowości. Duży wyjątkowy kamień delikatnie oprawiony w białe złoto nie pozwoli nikomu przejść obok Ciebie obojętnie. Pozwól sobie zabłysnąć i uwodzić. Wkrocz do nowego świata, świata LARU.

01
02
03
01
02
03
01
02
03

Upalny zmysłowy wieczór

Gwieździsty ciepły wieczór, wykwintna kolacja, najlepsze francuskie wino. Brakuje już tylko zmysłowego Granatu LARU. Głęboka czerwień o kształcie CUSHION z wielopłaszczyznowym szlifem nie pozwoli nikomu oderwać od Ciebie oczu. Ponad 8 karatów głębokiej czerwieni pozwoli Ci być Panią każdej sytuacji.

Zamów

Świetlisty leniwy poranek

Cytryn LARU to zamknięty w kamień blask letniego poranka. Promienie słońca rozproszone przez fantazyjny szlif naszego 7-karatowego kamienia tworzą bajeczne wrażenie. Ten efekt w oprawie z białego złota na pewno wprawi Cię w doskonały nastrój na cały dzień.

Zamów

Miejski szyk

Tajemniczy, wyrafinowany i intrygujący London Blue to odcień najbardziej pożądany dla naturalnego Topazu. W LARU doskonale o tym wiemy. Kamień w pięknym niespotykanym szlifie Trillion oraz masie ponad 6,5 karata to idealny wybór nie tylko na miejski wieczór ale również na dzień w towarzystwie oceanu i błękitu nieba. Możesz być pewna, że wszystkie oczy będą zwrócone ku Tobie.

Zamów
01
02
03

Zobacz też pozostałe pierścionki

Social Media