Jubiler online – LARU

O nas

Jubiler online LARU to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz złote pierścionki i obrączki polskiej produkcji o niebanalnym wzornictwie.

Od 2014 jesteśmy producentem pierścionków zaręczynowych z żółtego i białego złota, które ozdobione są wyłącznie naturalnymi kamieniami szlachetnymi lub brylantami. Zanim jednak do tego doszło, przebyliśmy wspólnie krętą drogę od pomysłu, do jego realizacji.

laru-o-nas-2

Jako młody zespół wrażliwy na piękno, umiejący dostrzec niebanalne przedmioty, jakimi są naturalne kamienie szlachetne, postanowiliśmy podzielić się naszymi spostrzeżeniami i pomysłami z innymi. Na początku drogi wizja nowej marki wydawała się ryzykowna. Stwierdziliśmy jednak, że warto spróbować, bo jeśli komuś ma się udać zrealizować pomysły i marzenia, to właśnie osobom głęboko w nie wierzącym i będącym pewnymi ich wyjątkowości.

Pierwsze szkice, zanim ujrzały światło dzienne, przeleżały trochę czasu w szufladzie. Powstawały jedne po drugich, coraz lepsze, coraz bardziej oddające myśl i przesłanie nam towarzyszące. Pokazaliśmy je w końcu osobom z branży złotniczej, które  poparły nasz pomysł i zaoferowały swoją pomoc w realizacji projektu.

Polskie rzemiosło
Unikatowe kamienie

Na polskim rynku jest wielu zdolnych rzemieślników. My mieliśmy szczęście i udało nam się rozpocząć współpracę z jednym z mistrzów złotnictwa, panem Markiem, który zainteresowany naszymi projektami postanowił wraz ze swoim zespołem przyłączyć się do nas i być odpowiedzialnym za profesjonalne wykonanie modeli w białym i żółtym złocie.

Tak właśnie z nieuchwytnego pomysłu powstał namacalny owoc naszej pasji. Tak rozpoczęła się droga LARU.
Kamienie do naszych pierścionków zaręczynowych pochodzą m.in. z Madagaskaru, Brazylii oraz Indii. Sprowadzamy je ze szlifierni, gdzie są selekcjonowane i obrabiane przez najlepszych szlifierzy. Przykładamy ogromną uwagę do jakości i wyglądu wybieranych kamieni, gdyż stanowią one fundament naszej biżuterii.

To, że będziemy pracować wyłącznie ze złotem, było wiadome od samego początku. Kamienie szlachetne wymagają oprawy, która będzie podkreślała ich naturalne piękno, a złoto robi to perfekcyjne.

Decyzja o tym, czy do danego modelu użyjemy żółtego, czy też białego złota, zapada na etapie projektu. Niemniej wiele z naszych modeli proponujemy w obu kolorach złota, bo w obu wersjach wyglądają pięknie. W Wasze ręce oddajemy ostateczną decyzję.

Wachlarz kamieni, który Wam proponujemy, jest szeroki. Poza brylantami, a może raczej jako alternatywę dla nich, mamy w swojej ofercie szafiry, rubiny, cytryny, kwarce, topazy, ametysty i wiele innych. Bardzo ważny dla nas jest wysokiej jakości szlif.

Fantazyjne kształty są ogromną inspiracją. Poza naturalnym pięknem kamieni i wysoką jakością kruszcu, szczególnie dbamy o to, by oferowana przez nas biżuteria była komfortowa w noszeniu. Cieszymy się, kiedy dzięki temu zyskuje ona wartość sentymentalną, którą nasze klientki będą przekazywały z pokolenia na pokolenie.
Stąd właśnie czerpiemy największą satysfakcję – z radości klientów, którzy mogą się cieszyć niepowtarzalnym i ponadczasowym pięknem naszej biżuterii.

Social Media