WIELKIE WYJŚCIE – PRZYGOTUJ SIĘ!

Koniec starego i początek nowego roku to czas wielkich wyjść. Bez względu na to czy wybierasz się na bal, czy też Twoje wyjście będzie miało kameralny charakter, musisz czuć się pewnie i wyglądać zjawiskowo. Postaramy się zwrócić Twoją uwagę na rzeczy, których naszym zdaniem nie powinnaś pominąć szykując się na ten wielki dzień.

LARU_blog_06_WW_foto_01

Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę.

Jeśli wybrałaś już miejsce na ten wyjątkowy wieczór, nie zwlekaj - stwórz precyzyjny plan działania.

Zacznij od dopieszczenia swojej skóry.

Ona odzwierciedla stan Twojego ciała i umysłu. Nic nie pomoże makijaż, strój czy fryzura, jeśli Twoja skóra nie będzie w doskonałej kondycji. Pomyśl o kąpielach relaksacyjnych, nałożeniu maseczki na twarz i ciało. Peelinguj, nawilżaj, regeneruj, masuj, ujędrniaj. Im bliżej wyjścia tym lepiej staraj się używać sprawdzonych kosmetyków, by nie było niepotrzebnych niespodzianek. Zadbaj również o paznokcie, one tak samo potrzebują Twojej uwagi, by mogły dumnie błyszczeć w tym wielkim dniu. Na kilka dni przed możesz zdecydować się na poprawienie koloru swojej skóry. Polecamy naturalne metody, ale sama wiesz najlepiej co jest dla Ciebie dobre. Nie później niż na pięć dni przed wyjściem zaplanuj depilację. Bez względu na to czy chcesz to zrobić sama czy zdecydujesz się na zabieg w gabinecie, Twoja skóra musi odpocząć. Na koniec zadbaj o oliwkę lub olejek rozświetlający by podkreślić, to co już udało Ci się uzyskać.

LARU_blog_06_WW_foto_02

 

Co na siebie włożysz?

Posiadanie takiej wiedzy odpowiednio wcześnie jest bardzo istotną sprawą. To jaką mamy kreację wpływa na wybór makijażu i fryzury. Nie możemy zrobić fryzury rockowej tylko dlatego, że świetnie w niej wyglądamy, jeśli zaplanowałyśmy długą, posuwistą suknię z rozcięciem do samego biodra. Wszystko powinno ze sobą współgrać. Pamiętaj, to Ty masz się czuć doskonale. Teraz możesz jeszcze próbować, kombinować, dopytać, podpatrzeć, a Twoje starania zaowocują rewelacyjnym lookiem.

LARU_blog_06_WW_foto_03

Fryzura czy/i make up

To już zależy jakie są Twoje preferencje, bądź w jakich godzinach umówiłaś specjalistów od wizażu. Tak naprawdę kolejność nie ma większego znaczenia. Są tacy, którzy potrafią obie te czynności pogodzić w jednym czasie. Jeśli jednak nie jesteś specjalistką - nie ryzykuj, po prostu pilnuj, aby osoba robiąca makijaż po fryzurze dbała o pracę poprzednika i odwrotnie. Jeśli sama robisz się na bóstwo, wybierz kolejność, która jest wygodniejsza dla Ciebie.

Makijaż

Jeśli wybierasz się na bal sylwestrowy lub karnawałowy, to możesz pozwolić sobie na więcej niż zwykle przy robieniu makijażu. To dość wyjątkowe okazje, do których pasują nawet mocno awangardowe stylizacje. Pamiętaj jednak o tym, aby makeup pasował do fryzury, stroju i Twojej osobowości. Nie zapomnij o żadnym elemencie od podkładu przez cienie, pudry, róże po szminkę. Jeśli ktoś będzie Cię wyręczał, to umów się na próbny makijaż. Koniecznie opowiedz co lubisz, czego oczekujesz, jakie masz pomysły. Taka wiedza w rękach specjalisty z wyobraźnią da na pewno oszałamiający efekt. Pamiętaj by w Twojej stylowej torebce znalazło się miejsce na mini zestaw odświeżający i mały flakonik perfum.

Fryzura

Tego również nie zostawiaj na ostatnią chwilę. Uczesanie zaplanuj w dzień wyjścia, ale o odświeżeniu bądź zmianie koloru pomyśl wcześniej. Warkocze, fale, loki, koki - w tym sezonie wybór mamy prawie nieograniczony. Im bardziej naturalne upięcia tym lepiej.

LARU_blog_06_WW_foto_04

Jesteś gotowa na wielkie wyjście?

Perfekcji Twojemu wyglądowi doda odpowiednio dobrana biżuteria. Bez względu na to, jaki rodzaj biżuterii preferujesz, powinnaś pamiętać o ważnej filozofii, którą wyznajemy także w LARU: świadomie dobrana biżuteria nie jest tylko dodatkiem do ubrania, lecz ozdobą samą w sobie.
Duże jest piękne, ogromne kolie, koniecznie noszone po kilka na raz, złote, misternie wykonane bransoletki czy ozdoby do włosów, kolczyki z kryształkami albo perłami. Jeden mocny akcent może dopełnić stylizację. Tym akcentem może być piękny pierścień. Sprawdź, który z proponowanych przez LARU będzie pasował do Twojej stylizacji.
Nie bój się szaleństwa i dużych rozmiarów.

Teraz już jesteś gotowa na wyjście? Udanej zabawy!

Social Media