Zacznij na nowo z mocą cytrynu

Każda z nas pewnie interpretuje go inaczej. Dla Ciebie początkiem może być po prostu nowy dzień. Poranne słońce, kawa, poszukiwanie energii. Znasz to, prawda? Znaleźliśmy dla Ciebie idealnego towarzysza tych chwil, który będzie świetnym elementem Twojej stylizacji już od początku dnia. To jeden z najbardziej niezwykłych kamieni szlachetnych - cytryn. Stał się on bohaterem naszej kolekcji New Beginning. Pierścionek z cytrynem zawsze jest znakiem nowego początku w życiu.

 LARU_blog_01_CYTRYN_01

Delikatna piękność

Można go znaleźć gdzieś w Brazylii, USA, na Madagaskarze, ale też bardzo blisko naszego kraju. Wszędzie budzi tak samo duże pożądanie, bo piękna bezsprzecznie nie można mu odmówić. Cytryn to jeden z najbardziej tajemniczych i pociągających kamieni w świecie jubilerstwa. Swoją złotą barwą przywodzi na myśl bursztyn, ale ma od niego dużo szlachetniejszy połysk. Poddany odpowiedniemu szlifowi i oprawiony w złoto najwyższej próby staje się ozdobą, która wyróżnia, daje energię, przykuwa spojrzenia. Nie jest dla każdego. Jest dla kobiet wyjątkowych.

Charakterystyczne dla cytrynu jest to, że jest kamieniem bardzo kruchym, dlatego wymaga umiejętnego szlifu i doskonałego osadzenia w pierścionku. Podjęliśmy wyzwanie, a oto efekt, który powinien Cię zadowolić.

 LARU_blog_01_CYTRYN_02

Subtelność wsparta mistrzostwem jubilera

Choć delikatny, to pozostaje wierny i niewymagający. Do prezentowania swojego piękna potrzebuje tylko dużej ilości słońca i odpowiedniej, złotej oprawy. Wówczas odwdzięczy się blaskiem i energią, której potrzebujesz na początku nowej drogi.

Zamknęliśmy ten wyjątkowy kamień o wadze 7.3 karata w obrączce z białego złota próby 585. Poddaliśmy go misternemu szlifowi, dzięki czemu wydobyliśmy całe piękno jego naturalnego układu krystalograficznego. Wyselekcjonowaliśmy okazy o najgłębszej, złotej barwie. Dla Ciebie.

 LARU_blog_01_CYTRYN_03

Kamień sukcesu

Mówi się, że cytryn jest kamieniem przeznaczonym dla ludzi, którzy wiedzą, czego chcą i potrafią to osiągnąć. Patrząc na niego trzeba się z tym zgodzić. Spójrz, jak wprowadza do otoczenia słoneczną poświatę To znak, że nie jest dobrym wyborem dla osób lubiących pozostać w cieniu, ale dla tych dynamicznych, pewnych siebie, stawiających na odważne sprostanie zmianom. Dla kobiet będących na drodze nowego początku.

Biżuterię z cytrynem możesz założyć na wyjątkowe okazje, szczególnie te, które wiążą się z Twoim życiem zawodowym. Rozmowa o pracę, podpisanie kontraktu, a może ważne wydarzenie branżowe? Ten kamień zawsze doda Ci pewności siebie, a innym da do zrozumienia, że doskonale znasz swoją wartość.

Cytryn jest kamieniem niezwykle rzadkim, co rodzi pokusę jego podrabiania. W jego roli często występują odpowiednio podgrzane ametyst lub kwarc dymny, ale wprawne oko szybko tę mistyfikację dostrzeże. Takie piękno jest przecież niepowtarzalne. Napawaj się nim i pozwól patrzeć na nie innym.

Social Media