L-03-3.jpg

O LARU

Marka jubilerska LARU istnieje na rynku od 2014 roku. O zawsze kojarzy się z niebanalnym wzornictwem biżuterii i profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Proces tworzenia, od projektu po osadzenie diamentów to długa droga, która zawsze wynagradzana jest efektem końcowym w postaci wyjątkowej biżuterii.

Personalizowane pierścionki i ślubne obrączki, które robione są przez polskich rzemieślników ozdabiamy wyłącznie naturalnymi kamieniami szlachetnymi lub brylantami. Jesteśmy miłośnikami i koneserami piękna, dlatego postanowiliśmy dzielić się ze wszystkimi naszymi ponadprzeciętnymi pomysłami na wyjątkową biżuterię.

Od początku widzieliśmy, że biżuteria LARU będzie jedynie ze złota, które idealnie podkreśla wyjątkowość kamieni szlachetnych. W zależności od projektu biżuterii, wybieramy inny kolor złota, gdyż wybór właściwego koloru złota w konsekwencji wpływa na barwę samego kamienia i końcowy efekt.

W gdyńskim salonie jubilerskim LARU klienci mają szeroki wybór z kamieni szlachetnych. Poza klasycznymi brylantami o najlepszych szlifach, w ofercie posiadamy rubiny, topazy, kwarce, cytryny i inne. Wszystkie kamienie są najwyższej jakości szlifu.

Niebanalne kształty biżuterii w salonie jubilerskim LARU bezprecedensowo przykują uwagę miłośniczek prawdziwego piękna. Dbamy nie tylko o urokliwość naszych kosztowności, ale również o to, żeby były wygodne w noszeniu. Dzięki temu, nasze klientki będą mogły przekazać następnemu pokoleniu.

Adres:

SALON JUBILERSKI LARU
ULICA ŚWIĘTOJAŃSKA 43
GDYNIA
salon@laru.pl
533 797 825