Polska marka jubilerska LARU | Poznaj naszą historię

Czasem najpierw rodzi się pomysł na biżuterię, w której osadzamy kamień, a czasem to właśnie kamień zachwyca i staje się inspiracją do stworzenia wyjątkowego przedmiotu.

Salon jubilerski LARU Gdynia

Laru to magiczne miejsce samym centrum Gdyni, w którym dosłownie kreujemy piękno na miarę. Naszym klientom oferujemy przede wszystkim biżuterię ze złota i platyny z pięknymi kamieniami naturalnymi. Bardzo dbamy o to aby produkty w naszych gablotach były zawsze eleganckie i ponadczasowe, a jednocześnie ciekawe i inspirujące. Dajemy również możliwość samodzielnego zaprojektowania biżuterii poprzez indywidualny dobór kruszcu, wzoru, faktury czy w końcu kamienia.

Jako jedyni na Pomorzu posiadamy najnowocześniejszy kreator 3D, dzięki któremu tworzymy wymarzone, niepowtarzalne, spersonalizowane obrączki ślubne. Na uwagę zasługuje również fakt, że LARU jako jedyny salon na Pomorzu został wybrany przez szwajcarską manufakturę Ball Watch Company do sprzedaży swoich wyjątkowych zegarków.

Chcemy aby każdy kto nas odwiedza czuł się wyjątkowo, stąd dbałość o wykończenie wnętrza, a nasz zespól zawsze poświęci czas i dobrze doradzi  każdemu klientowi.  Salon Laru to autorski projekt jednego z najbardziej utalentowanych architektów w Polsce – Pana Karola Mikulskiego. Doskonale wykorzystał on potencjał ukryty w eleganckim zielonym marmurze czym spełnił marzenie właścicieli, od zawsze zakochanych w naturalnym kamieniu. 

Lokalizacja salonu przy ulicy Świętojańskiej w Gdyni to także ukłon w stronę klientów. Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy to swoboda działania i możliwość organizowania kameralnych spotkań „po godzinach” , w trakcie których opowiadamy o biżuterii i prezentujemy najnowsze kolekcje. Wszystko w eleganckiej oprawie i w niepowtarzalnej atmosferze

Zobacz Salon

Pierścionki Zaręczynowe

Od 2014 jesteśmy producentem pierścionków zaręczyowych z żółtego i białego złota oraz platyny, które ozdobione są wyłącznie naturalnymi kamieniami szlachetnymi lub brylantami. Wachlarz kamieni, który Wam proponujemy, jest szeroki. Poza brylantami, a może raczej jako ich uzupełnienie lub alternatywę dla nich, mamy w swojej ofercie szafiry, rubiny, cytryny, kwarce, topazy, ametysty i wiele innych. Praktycznie każdy szlachetny kamień możemy sprowadzić i zakuć w wybrany lub zaprojektowany przez Państwa wzór. Bardzo ważne są dla nas, obok naturalnego piękna kamieni, ich parametry takie jak wysokiej jakości szlif oraz jego proporcje, czystość oraz idealne zakucie które podkreśla te wszystkie cechy.

Zobacz produkty

Biżuteria Laru

W Naszej ofercie poza pierścionkami zaręczynowymi mamy też pierścionki bardziej codzienne, oraz takie na specjalne okazje. Podobnie jak przy tych zaręczynowych najważniejsze są dla nas ich piękno i precyzja wykonania. Oczywiście do pierścionków w naszej ofercie można dobrać też zawieszki, kolczyki czy kolie, wszystkie oczywiście wykonane ze złota lub platyny z zakutymi naturalnymi kamieniami najwyższej klasy. Jeśli nie uda się Wam znaleźć u nas tego idealnego wzoru to nasi wykwalifikowani i zawsze pomocni doradcy mogą go razem z Wami zaprojektować, a potem zlecić jego wykonanie. Słowem możemy dla Was i z Wami stworzyć każdy wymarzony wzór biżuterii.

Zobacz produkty

Obrączki Ślubne Classica

Jedną z kolekcji, z której jesteśmy niebywale dumni są najwyższej jakości obrączki Classica. Obrączki te są połączeniem tradycji i nowoczesności. Jako tradycyjne symbole miłości bazują na klasycznych wzorach, które zawsze pozostają modne i dyskretnie zdobiąc palce przypominają o cudownym dniu zaślubin. Jednocześnie dzięki dodaniu do nich nowoczesnej techniki i możliwości pełnej personalizacji i stworzenia własnego, indywidualnego i niepowtarzalnego projektu, którego zmiany możemy śledzić na żywo w specjalnie stworzonej aplikacji powstają wzory który najlepiej oddadzą charakter waszego uczucia. Obrączki z tej kolekcji mogą być wykonane w niemal nieskończonej ilości kombinacji jeśli chodzi o kolor złota, kształt, szerokość i grubość profilu, przez zakucie brylantów, także kolorowych po możliwość nadania im niemal dowolnej faktury, oraz naniesienie waszych odcisków palców, bicia serca, czy nagranych słów.

Zobacz produkty

Obrączki i pierścionki Happy Heart

W kolekcji ślubnej happy hearts występuje wyjątkowy akcent jakim jest mały brylant, który zmyślnie ukryty po wewnętrznej stronie w zakuciu w kształcie serca przypomina nam swoim dotykiem o naszej drugiej, ukochanej połówce. Dzięki rozbudowanemu wyborowi kształtów, faktur, szerokości oraz profili możemy dopasować te wykonane ręcznie obrączki wedle waszego życzenia. Jednocześnie z tej kolekcji występują przemyślanie zaprojektowane, wygodne, a zarazem piękne pierścionki zaręczynowe z brylantami. Tutaj również zakuliśmy w formie serca mniejszy brylant. Nadaje to całemu projektowi i kolekcji świeżości i nowości w mimo wszystko klasycznej formie pierścionka zaręczynowego. Pierścionki te idealnie komponują się z obrączkami Happy Hearts tworząc doskonały komplet zaręczynowo- ślubny.

Zobacz produkty

Zegarki Ball

Zegarki marki Ball to idealne połączenie jakości wykonania, dokładności chodu i precyzji z wytrzymałością i odpornością, która sprawia, że zegarek, który nosisz zawsze pokaże właściwą godzinę. Ball jako marka zegarkowa powstała 1891 roku w Stanach Zjednoczonych, a od wielu lat wszystkie swoje zegarki produkuje w szwajcarskiej siedzibie. W zegarkach Ball, które jako jedyne poza Rolexem wykonywane są ze stali 904L, znajdziemy wiele opatentowanych rozwiązań, takich jak systemy antymagnetyczne, antywstrząsowe, oraz pozwalające odczytać czas nawet w największej ciemności ( poprzez zastosowane mikrorurki z gazem H3 na wskazówkach i indeksach ). Jesteśmy dumni, że manufaktura zegarkowa z takimi tradycjami zdecydowała się na współpracę z nami i zostaliśmy jej jedynym dystrybutorem na Pomorzu.

Zobacz produkty

Zegarki AeroWatch

Aerowatch to jak na standardy zegarmistrzowskie młoda marka, która powstała 110 lat temu, kiedy to w roku 1910 jej twórca - Jacob Gutmann zarejestrował nazwę i rozpoczął produkcję zegarków, najpierw kieszonkowych, później naręcznych. Obecnie zegarki Aerowatch cechuje bezkompromisowa dbałość o szczegóły i jakość wykonania oraz niepowtarzalny, charakterystyczny design. Widać to zwłaszcza w zegarkach ze szkieletowaniem – czyli transparentną tarczą przez, która widać pracujący mechanizm. Marka Aerowatch jest obecnie dostępna w ponad 100 butikach w Szwajcarii oraz w prawie 50 krajach świata, w tym jeśli mówimy o Gdyni w salonie Laru.

Zobacz produkty
Rezerwacja