❤ Obrączki ślubne ❤ Sklep internetowy - LARU Gdynia

OBRĄCZKI ŚLUBNE CLASSICA – SALON JUBILERSKI LARU W GDYNI

POZNAJ WYJĄTKOWY ŚWIAT LARU

Wszystkich zakochanych, którzy marzą o niepowtarzalnych i oryginalnych obrączkach ślubnych zapraszamy do naszego salonu jubilerskiego w Gdyni. Poznajcie wyjątkową atmosferę naszego wnętrza i oddajcie się w ręce naszej fachowej obsługi. Odpowiednia kolorystyka, światło, przepiękna biżuteria i pyszna kawa, to idealne otoczenie by w pełni rozbudzić waszą kreatywność.

Jubiler LARU to wyłączny przedstawiciel marki Classica® na Pomorzu i jedyne miejsce w Trójmieście gdzie możecie skorzystać z innowacyjnego kreatora obrączek ślubnych 3D. Dajcie się ponieść własnej pomysłowości! Już dziś umówcie się z doradcą na indywidualne spotkanie w salonie i zaprojektujcie własne nietypowe wzory. 

OBRĄCZKI PERSONALIZOWANE GDYNIA

ORYGINALNOŚĆ NOSI IMIĘ CLASSICA

Marka Classica to jedyny na rynku kreator obrączek ślubnych, który w intuicyjny sposób wciela wasze autorskie projekty w życie. Umożliwiamy wam pełną stylizację zarówno obrączki damskiej i męskiej. Chcecie postawić na oryginalność i wyrazistość a jednocześnie wytrzymałość i ponadczasowe piękno? Marka Classica została stworzona właśnie dla Ciebie!

OBRĄCZKI ZŁOTE LARU

PERSONALIZACJA I PROJEKTY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Każda miłość jest inna, każdy związek niepowtarzalny – stwórzcie własny projekt, który najlepiej odda charakter waszego uczucia. Classica to nie tylko obrączki, to wspólna podróż zakochanych do wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju wzoru.

Jakie możliwości daje nasz kreator 3D?

Projektowanie to proces, w którym zaczynasz od podstawowych elementów jak rodzaj kruszcu. Masz pełny wachlarz możliwości i kolorów. Od klasycznych obrączek z żółtego złota, przez nieco mniej standardowe z białego złota, ale to nie wszystko. Możecie zaprojektować obrączki ze złota czerwonego a nawet czarnego. Możecie zdecydować się na jeden kolor lub wybrać projekt dwukolorowy. Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego rozmiaru, wysokości i kształtu. Wasze wybory na żywo nanosimy na wirtualny projekt a całość zmian śledzicie na dedykowanej aplikacji.
Największą przewagą personalizowanych obrączek Classica są nietypowe elementy jakie możecie nanosić na projekt: odcisk palca, zapis głosu, rytm bicia serca lub tekst pisany własnym charakterem pisma. Ilości wzorów jest są nieograniczone. Wykonujemy również zdobienia obrączek diamentami.
Poznaj niezwykłe możliwości kreatora Classica®:

Zapraszamy wszystkich narzeczonych na indywidualne spotkania w salonie w Gdyni:

LARU

Ul. Świętojańska 43
81-391 GdyniaNapisz do nas lub zadzwoń w celu umówienia prywatnej wizyty w salonie:
salon@laru.pl

+48 535 358 595