Pierścionek z białego złota z cytrynem - LARU Gdynia
  • Pierścionek z białego złota z cytrynem
  • Pierścionek z białego złota z cytrynem
  • Pierścionek z białego złota z cytrynem
  • Pierścionek z białego złota z cytrynem
  • Pierścionek z białego złota z cytrynem
  • Pierścionek z białego złota z cytrynem

Pierścionek z białego złota z cytrynem

11
Dostępne
2 250,00 zł Brutto
Dostępne

Poszukujesz oryginalnej biżuterii, która pozwoli Ci wyeksponować wszystkie Twoje atuty? Chcesz błyszczeć na tle olśniewających dodatków? Pierścionek z białego złota z cytrynem to arcydzieło sztuki jubilerskiej – połączenie 14-karatowego białego złota z urzekającym kamieniem szlachetnym o masie 1,8 karata. Jego niezwykła forma przyciąga wzrok – nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Idealnie wyeksponowany kamień z łatwością oczaruje swoim niezwykłym blaskiem oraz energetyzującym kolorem. To biżuteria stworzona z myślą o kobietach, które lubią wyróżniać się w tłumie i podkreślać swój indywidualny styl. Pasuje na wielkie wyjścia – romantyczne kolacje przy blasku świec, ważne uroczystości, a nawet na czerwony dywan. Pięknie prezentuje się w otoczeniu szlachetnych materiałów – jedwabiu, muślinu czy satyny, które doskonale współgrają z jego wyjątkowym blaskiem.

Pierścionek z białego złota z cytrynem możesz podarować w prezencie ukochanej osobie. Ten olśniewający dodatek będzie oryginalnym dopełnieniem zaręczyn – symbolem radości, wspólnego szczęścia oraz życiowego optymizmu. Symbolika cytrynu jest jednak zdecydowanie głębsza i wielowarstwowa – od wieków jest uważany za kamień związany ze słońcem, inspirując do działania i podejmowania decyzji. Z pokolenia na pokolenie wierzono, że cytryn ma moc przyciągania pozytywnych zdarzeń, dlatego warto podarować go osobie, na której szczególnie Ci zależy. Urzekający pierścionek z białego złota z cytrynem będzie stanowił jedyny w swoim rodzaju dodatek!

Pierścionek z białego złota z cytrynem to szlachetne połączenie 14-karatowego białego złota z kamieniem o masie 1,8 karata. Oryginalna biżuteria może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby – cytryn symbolizuje szczęście, radość i jest związany z mocą słoneczną. Energetyzujący kolor i olśniewający blask sprawiają, że ten wyjątkowy pierścionek będzie świetnie korespondował z wieczorowymi kreacjami – balowymi sukniami oraz modnymi kombinezonami. Pierścionek z białego złota z cytrynem oczaruje Cię swoim niezwykłym urokiem.

Szczegóły produktu

LARU
1 Przedmioty

Opis

RODZAJ SUROWCA białe złoto
RODZAJ KAMIENIA cytryn
ROZMIAR KAMIENIA 1,8 Ct

Specyficzne kody

Rezerwacja