Pierścionek z białego złota z ametystem - LARU Gdynia
  • Pierścionek z białego złota z ametystem
  • Pierścionek z białego złota z ametystem

Pierścionek z białego złota z ametystem

Dostępne
2 250,00 zł Brutto
Dostępne

Pierścionek z białego złota z ametystem to klasyczny dodatek o wyrafinowanym charakterze. Osadzenie kamienia w takiej formie pierścionka pozwala na idealne doświetlenie ametystu, dzięki czemu jeszcze lepiej się prezentuje i olśniewa niepowtarzalnym blaskiem. Kolor kamienia szlachetnego znakomicie komponuje się z białym złotem. Pierścionek z ametystem może stanowić wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby – podaruj go na urodziny, rocznicę ślubu lub bez okazji! A może poszukujesz oryginalnej biżuterii, która będzie stanowiła idealny symbol zaręczyn – nieprzemijającej miłości i obietnicy złożonej przez zakochaną parę? Pierścionek z białego złota z ametystem to doskonały i niebanalny pomysł – dodatek, który miło zaskoczy obdarowaną osobę. Jego klasyczna forma olśniewa już od pierwszego spojrzenia. Biżuteria wspaniale prezentuje się na dłoni!


Ametyst to kamień szlachetny, który od wieków hipnotyzuje niezwykłym kolorem, niepowtarzalnym blaskiem i wyjątkową symboliką. Jakie znaczenie ma ametyst i dlaczego warto podarować bliskiej osobie pierścionek z tym kamieniem szlachetnym? Dawniej wchodził w skład atrybutów królewskich, np. pierścieni, korony czy berła. Przez lata symbolizował szczęście, wierzono również, że ma magiczną moc, która chroni właściciela ametystu przed złem. Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie pierścionek z białego złota z ametystem, to ten niezwykły prezent wyrazi więcej niż tysiąc słów. Zachwyć się jego minimalistycznym, szlachetnym urokiem i już teraz złóż zamówienie!

Wyjątkowy pierścionek z białego złota z ametystem to biżuteria, którą możesz wręczyć nie tylko z okazji urodzin czy imienin, ale również na zaręczyny. Klasyczna forma pierścionka sprawia, że jest on uniwersalnym i ponadczasowym dodatkiem. Kamień został osadzony w taki sposób, że emanuje szlachetnym blaskiem i jest pięknie wyeksponowany. Ametyst od wieków symbolizował szczęście i był jednym z kamieni, którymi była wysadzana królewska biżuteria. Do dzisiaj kojarzony jest z ochroną przed złem, a zatem stanowi idealny pomysł na prezent. Obdarowana osoba z pewnością doceni wyjątkowy, minimalistyczny urok tej pięknej biżuterii. Już teraz sprawdź pierścionek z ametystem – niezwykły kamień olśni Cię swoim blaskiem. Złóż zamówienie!

Szczegóły produktu

LARU
1 Przedmiot

Opis

RODZAJ SUROWCA białe złoto
RODZAJ KAMIENIA ametyst
ROZMIAR 16
ROZMIAR KAMIENIA 1,8 Ct

Specyficzne kody